29.08

Rubriik:

Tartu rulluisumaratonilt võistkondlik kolmas koht!

20.augustil sõideti arvult juba 11. Tartu rulluisumaraton. Üle pika aja pakkus ilmataat rulluisutajatele igati sobiliku ilma. Oli mõnusalt soe ja puhus kerge tuul. Lisaks heale ilmale oli suur osa rajast saanud uue sileda ja kiire katte.
Nagu juba sellel aastal enne igat maratoni oli õhus küsimus, kas ja kes suudab vastu saada Reinis Znotinsile Lätist. Ei suutnud ka seekord seda keegi ja noor lätlane võttis juba oma viienda maratonivõidu Eestis sellel aastal. Parima eestlasena lõpetas teisena Mart Markus Albe Bont Team ning kolmandana Marten Liiv Uus Maa Team. Parima Tartu Rulluisuklubilisena lõpetas Jarek Mäestu igati tubli 13.kohaga.
Naiste võidu jättis koju Enel Kõrva, kellele järgnesid Evgenia Radionik ning Julia Barakova Venemaalt.
Parima Tartu Rulluisuklubi naisena lõpetas Kersti Toots 8.kohaga. Poodiumile pääsust (esikuuik) jäi seekord puudu õige napid kuus sekundit.
Võistkondlikult saavutasime igati tubli kolmanda koha!
Lisaks kuulus meile ka neli vanuseklassi esikohta:

M 40 Jarek Mäestu
N 45 Kersti Toots
M 65 Anatoli Sevastjanov
M 70 Mart Kainel

Tulemused

Eestimaa rulluisuhooaeg lõpeb 3.septembril Uus Maa Rullituur Tallinna maraoniga.

02.07

Rubriik:

Luunja rulluisusprint 2017

Kolmandat aastat järjest sõideti traditsiooniline Luunja rulluisusprint.

Tulemused

02.07

Rubriik:

Tartu rulliõhtud 2017 2.etapp

Tartu Rulliõhtud 2.etapp toimus 28.juunil.

Uus võimalus end proovile panna on 2.augustil, kui sõidetakse kolmas ja ühtlasi viimane Tartu Rulluisuõhtute etapp. Samas toimub ka kogu sarja kõigi võistlusklasside autasustamine.

Tulemused

9.juulil saab aga toimuma Uusmaa Rullituuri teine etapp, Pärnu rulluisumaraton, mis on ühtlasi ka Eesti Meistrivõistlusteks maratonidistantsidel.

Toetajad