Klubist

Tartu Rulluisuklubi Tartu Rulluisuklubi MTÜ Tartu Rulluisuklubi on loodud augustis 2011 eesmärgiga aidata kaasa sportlike eluviiside, eelkõige rulluisutamise propageerimisele.
Rulluisuvõistlustel on Klubi liikmed osalenud ühtse TARTU INLINE TEAM nime all 2011 aasta kevadest ning sealt tekkis ka mõte luua Tartu Rulluisuklubi, viimaks ka Tartu rulluisukaardile.
Meie jaoks on oluline, et rulluisutamine kui meeldiv spordiala jõuaks rahva hulka. Soovime kaasa aidata ohutute rulluisuteede ja platside loomisele, olla nõu ja jõuga abiks teavitustöö tegemisel ja erialaste koolituste läbiviimisel Tartus.
Oleme eelkõige harrastusspordiga tegelejad ja lisaks rulluisutamisele osalevad klubi liikmed ka paljudel muudel rahvaspordiüritustel nagu jooksu-, ratta-, suusa-, multispordivõistlustel jne.
Klubi liikmed on osalenud mitmetel välismaratonidel nagu Berliini maraton, Frankfurthi maraton, Jurmala maraton jne.
Meil ei ole kindlaid treeningaegu ega ka treenerit. Hoiame suhtluskanalid avatud ja käime ka koos sportimas.
Läbi aastate oleme igal suvel läbi viinud nii täiskasvanute kui ka laste rulluisukoolitusi.
Soovi korral pakume ka personaalkoolitust.
Ühena esimestest alustasime regulaarsete rulluisutreeningutega talvisel perioodil sisehallis.

Klubil on oma sümboolikaga treening ja võistlusriietus. Meid tunneb ära punase värvi järgi :)

Hetkeseisuga on klubis üle 50 liikme, noorim liige on 13 aastane ja vanim 60+

Liikmeks astumine

Soovid meiega ühineda?
Selleks loe läbi klubi põhikiri. Lisaks palume Sul täita avalduse ja vastata liikmeks astuja ankeedile (kõik vormid leiad „Dokumentide“ alt). Täidetud avaldus saada klubi e-posti aadressile tarturuk@gmail.com, ankeet laekub meile peale täitmist automaatselt.

Toetajad