29.01

Rubriik:

Mulgi uisumaraton 2017

Vaatamata Eestimaa heitlikule ilmale said Mulgi uisumaratoni korraldajad siiski Viljandi järvejää sellises konditsioonis hoitud, et 7.Mulgi uisumaratoni start vesises ilmas oli tõsiasi.
Enne starti oli kogenumatel peale jääproovi selge, et täna ruulib matkauisk. Kuna rajal oli palju pehmeid kohti ja veetakistusi, siis kõrge ja lameda ninaga matkauisk oli parim valik. Maha oli märgitud 5 km pikkune ring, millest siis pool distantsi allatuult ja teist samapalju vastu.
Jää pidas lõpuni ning kahe distantsi peale kokku sai tulemuse kirja 261 uisutajat. Põhidistantsil läks esikoht Lätimaale. Tihedas lõpuheitluses edestas suvistelt rulluisumaratonidest tuttav Reinis Znotins 0,02 sekundiga Kuido Koppelit. Naistest võidutses Adavere esindaja Sandra Alusalu lõpetades ülarvestuses 11.kohal. Naiste üldarvestuse teisena lõpetas Tartu Rulluisuklubi liige Kadi Oras, kes ühtlasi oli oma vanuseklassi parim.
Juba nädala pärast ootab kõiki uisusõpru Haapsalu oma uisumaratoniga.

Tulemused

Mulgi uisumaraton 2017 Mulgi uisumaraton 2017

24.12

Rubriik:

04.09

Rubriik:

Toimus 2. Luunja Rull!

Juba teist aastat järjest toimus Luunja Rull. Kui esimesel katsel juunikuus ei lasknud vihmasadu üritust läbi viia, siis augustikuu lõpupäevil oli ilm mõnusalt päikeseline ja kõik kulges plaanipäraselt.

Peale lühikoolitust lastele võisteldi Luunja kergliiklusteel lühidistantsidel, kus osalejad said eraldistardist sõita distantsil 200, 500 või 1000 meetrit.

Tulemused.

Toetajad