04.09

Rubriik:

Toimus 2. Luunja Rull!

Juba teist aastat järjest toimus Luunja Rull. Kui esimesel katsel juunikuus ei lasknud vihmasadu üritust läbi viia, siis augustikuu lõpupäevil oli ilm mõnusalt päikeseline ja kõik kulges plaanipäraselt.

Peale lühikoolitust lastele võisteldi Luunja kergliiklusteel lühidistantsidel, kus osalejad said eraldistardist sõita distantsil 200, 500 või 1000 meetrit.

Tulemused.

12.07

Rubriik:

Tartu Rulluisuõhtud 2016 2.etapp

Vahetult enne Eesti Meistrivõistlusi maratonidistantsidel peeti ära ka Tartu Rulluisuõhtute 2.etapp.
Nagu eelmiselgi korral sa iga osaleja läbida 870 meetrist ringi tunni aja jooksul kolmel korral.
Ilmaolud olid üsna sarnased eelmisele etapile ja nii mõnedki sõitsid välja uued isiklikud ringiajad. Ka eelmisel etapil sõidetud rajarekord 1:24,1 sai üle sõidetud ja seda tegi esimesegi etapi parim Jarek Mäestu saades uueks ringiajaks 1:23,4. Naiste parima aja 1:42,6 sõitis ka esimesel etapil parim olnud Kersti Toots, kuid uus naiste ringirekord jäi 1 sekundi kaugusele.
Uus võimalus end proovile panna on 3.augustil, kui sõidetakse kolmas ja ühtlasi viimane Tartu Rulluisuõhtute etapp. Samas toimub ka kogu sarja kõigi võistlusklasside autasustamine.

Tulemused.

04.07

Rubriik:

Lääne-Virumaa lahtised meistrivõistlused rulluisutamises peeti vihmas ja tormis!

Nädalavahetusel Rakveres toimunud Lääne-Virumaa lahtised meistrivõistlused rulluisutamises panid osalejad taas proovile.

Ilmataat ei hellitanud ja kuivalt ei pääsenud keegi. Kui osalejatele on see paarkümmend minutit pingutust, siis tuleb tänada korraldajaid, kes selle kõik ette valmistasid ja sellistes oludes suurepäraselt ära tegid!
Kõigi õnneks murdus suurem torm Tartu ja Lõuna-Eesti kandis ning Rakvere kanti jõudis siiski väiksem osa, kuid ilmselt pole paljud sellistes oludes rulluiskudel olnud :).
Põhiklassides sõideti 9 km eraldistartidest Pajusti-Rakvere kergliiklusteel.
Meestest sõitis päeva parima aja (14:37.9) välja Maksim Vysotsky Uus Maa Teamist, kellele vaid 5,2 sekundiga jäi alla Kert Keskpaik Albe Team/Bont. Kolmanda koha põhiklassis sai Lauri Koort samuti Albe Team/Bont.
Naiste põhiklassi kolm paremat kohta läksid kõik kodurajal sõitnud Rakvere Bont rulluisuklubi esindajatele. Parim oli Helen Aart ajaga 18:50.2, järgnesid Liisi Laaspere ja Gerli Eltermaa.

Ka Tartu Rulluisuklubi otsis veidi leebemat ilma võistlemiseks ja olime ka mõne liikmega kohapeal.
Naiste vanemas vanuseklassis tegi tubli sõidu Kersti, kes lõpetas kolmanda kohaga.
Meeste vanemas vansueklassis sõitsid Hassar Ja Argo välja vastavalt esimese ja kuuenda koha.
Kokku oli rajal 73 rulluisutajat.

Tulemused

Juba eeloleval pühapäeval jagatakse Pärnus Uusmaa Rullituur etapil EMV medalid maratonis.

Kui ilmataat laseb, siis Tartus peetakse juba sellel kolmapäeval MyFitness ühisrullimiste raames Tartu Rulluisuõhtute 2.etapp, mis on hea võimalus kontrollida oma valmisolekut pühapäevaseks maratoniks.

Tartu Rulluisuõhtud juhend

Toetajad